WhatsApp
Confidental Diş Polikliniği
Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, gülümsemenizi güzelleştirmenin en ekonomik yollarından biri olmaya devam ediyor. Zaman içinde yaşlanma ve kahve, çay, alkol veya sigara içmek gibi kişisel alışkanlıklar nedeniyle dişlerimiz yavaş yavaş renk değiştirir veya sararır. Günümüz teknolojisindeki ilerleme, çeşitli gülümseme beyazlatma yöntemleri ve teknolojileri sunmaktadır. Gülümsemeniz, tanıştığınız kişiler üzerinde anlık bir görsel bilinçaltı etkisi yaratır. Daha parlak bir gülümseme, gençlik, canlılık, belirgin sağlık, mutluluk ve sıcaklık izlenimi verir.

Diş Beyazlatmada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Sigara veya alkol kullananlar için diş beyazlatma önermiyoruz. Diş beyazlatma öncesinde sigara kullanımı bırakılmalıdır. Sigara kullanımı dişlerde doku hasarına neden olabilir ve bu nedenle diş beyazlatma işleminin etkisini giderebilir. Diş beyazlatma için en iyi adaylar kahve, tütün veya yaşlanmadan kaynaklanan lekeleri olan kişilerdir. Diş beyazlatma için lütfen durumunuza uygunluk için Taylandlı diş hekimlerinize danışın.

Ofis Diş Beyazlatma Yöntemi için İşlem Sonrası Talimatlar
  • Kahve, çay, kırmızı şarap, kola gibi renk veren yiyecek ve içecekleri tüketmekten ve en az bir hafta boyunca sigara içmekten kaçının.
  • Diş beyazlatma sonuçlarının etkisinin azalmasını önlemek ve etkiyi sürdürmek için uygun ağız hijyeni yapılmalıdır.
  • Diş beyazlatma sonrası dişlerde bir miktar hassasiyet yaşıyorsanız
  • Sıcak, soğuk veya asitli yiyecek ve içecekler tüketiminden kaçının
  • Tıbbi geçmişinize göre sağlığınız açısından bir çelişki olmadığı sürece ağrı kesici ilaçlar belirtildiği şekilde alınmalıdır.
  • Hassas dişler için florürlü ağız suyu ve diş macunu kullanın